מכירת חמץ תשע"ט - מרכז אור מנחם אשדוד
<< חזור

רוצים לאכול כשר לפסח? רוצים! רוצים להימנע מאיסורי חמץ? וודאי!

אז מה עושים?
פשוט מאוד! מוכרים את החמץ לגוי באמצעות מרכז "אור מנחם!
מכיוון שלמכירת חמץ זו פרטים רבים, רק רב מוסמך יכול לבצע מכירה זו. הרב משמש כשליח עבורך כדי למכור את החמץ בערב הפסח, וגם כדי לרכוש אותו שוב בצאת החג.
אבל.. זה דורש גם מכם קצת עבודה! יש להניח במקום שמור (ארון, חדר וכדומה) כל חמץ שלא ייאכל או יישרף לפני חג הפסח, כולל כלי חמץ שלא נוקו כראוי. את המקום יש לנעול או להדביק בדבק. אנו משכירים מקום זה לגוי שקונה את החמץ.
על-פי ההלכה היהודית, ניתן למכור את החמץ עד לזמן מסויים בערב פסח. מכירת החמץ באמצעות אתר זה תתאפשר עד יום שישי, י"ד בניסן תשע"ט
(19.4.19) בשעה 10:00 בבוקר. רצוי להקדים ולא להמתין לרגע האחרון!

כמו כן, במידה ולא הצטיידתם עדיין במצות שמורות עבודת יד לליל הסדר צור איתנו קשר.  ניתן גם להגיע לדף התשלום הייעודי להזמנת מצות שמורות.

 

שטר הרשאה למכירת חמץ

אני החתום מטה, נותן כוח ורשות לרב מנחם עמאר – רב מרכז "אור מנחם" ועושה אותו שליח ומורשה במקומי למכור ולהשכיר, בעצמו, או על ידי שלוחו ושליח-שלוחו, עד מאה שלוחים, כל מיני חמץ ותערובות-חמץ וחשש-חמץ שלנו, הן הנמצא ברשותנו, ו/או ביד אחרים, או שיש לנו חלק וזכות בהם, או שהם רק פקדון ביד אחרים. וכן אנו מייפים כוחו שישכיר לנכרי כל המקומות שהחמץ מונח שם.
ובזה אנו מגלים דעתנו, שכל חמץ וחשש חמץ ותערובות חמץ השייך לנו, יימכר לנכרי בכל אופן שיהיה, הן מצד שליחות והן מצד זכייה, שזכין לאדם שלא בפניו, וכן ביד השליח למכור החמץ האמור לעיל בכל מחיר שירצה לפי חוות-דעתו, ויהי ממכרו קיים, ותהא ידו כידינו, ועשייתו כעשייתנו, ופיו כפינו.

יחד עם מכירת החמץ, ראוי לתת תרומה עבור המכירה וצדקה לצורכי החג – קמחא דפסחא.
תמיד כשישבנו ליד שולחן הסדר וחגגנו את חג החירות, היתה השמחה מהולה במעט עצב. רבים מאחינו היו במצב כלכלי קשה ולא ידענו איך לעזור להם.
מרכז "אור מנחם" עוזר במהלך כל השנה ובפרט לפני החגים וחג הפסח למשפחות מעוטות יכולת, כדי שגם הם יחגגו את הסדר כמו שצריך. זוהי ההזדמנות שלנו ושלך לעזור לנזקקים, תרום בעין יפה.

נשמח לשמוע מכם בכל עת!

צרו איתנו קשר!

רחוב אבני החושן 1 אשדוד

אולי יעניין אותך גם:

סגירת תפריט

<< חזור

נא מלא את פרטיך, וניצור איתך קשר בהקדם!