בית כנסת חב"ד

בית כנסת "אור מנחם" – הוקם על ידי הרב עמאר שליט"א, על מנת להוות גשר בין מגזרים ובין רבדים בחברה היהודית ולחבר אותם בנועם אל מסורת ישראל בגישה אוהבת ומחבקת, תוך שמירה על מסורת ישראל סבא.

בית כנסת "אור מנחם" גדל והתרחב והוא מעניק לכל הבאים בשעריו תחושת משמעות ושייכות, באווירה משפחתית וקהילתית חמה ומזמינה.

בית הכנסת הפך עם השנים לגשר ולמקום התכנסות חברתי עיקרי עבור החברים, ונקודת חיבור בין המתפללים בה כל אחד מוצא את מקומו ורואה בבית הכנסת את ביתו הפרטי.

בנין בית הכנסת עצמו מעוצב באלגנטיות אירופאית מרשימה, כשהכניסה לאולם בית הכנסת המפואר משרה תחושה אנרגטית ועוצמתית. אך עם כל זאת העיצוב שומר עדיין על אווירה חמימה וביתית..  

בבית הכנסת מתקיימות תפילות יומיומיות בנוסח האר"י ז"ל – נוסח חב"ד. התפילות מתקיימות בכל ימות החול, שבתות וחגים כשבחגים מתקיימות תפילות גם בנוסח ספרד.

בבית הכנסת נמסרים באופן תדיר שיעורים, הרצאות וסדנאות כדי לחזק ולבסס אצל המתפללים וחברי הקהילה את הידע התורני הדרוש על מנת להתקדם רוחנית ומנטלית.

לכל אורך השנה מתקיימים במקום גם אירועים ומסיבות עבור חברי בית הכנסת, הן אירועים כללים שמציינים תאריכים חבדיים חשובים והן אירועים ומסיבות פרטיות עבור חברי הקהילה, דבר אשר מוסיף ותורם לגיבוש ולקשר בין המתפללים.

עזרת הנשים הממוקמת בהיכל מפואר כשלעצמו – "היכל בעל התניא", נמצאת במפלס אחד עם בנין בית הכנסת עצמו ומאפשרת גישה ודינמיקה קהילתית עצמאית ותוססת, עבור נשות הקהילה.

זמני תפילות בימות החול :

שחרית 7:00

מנין נוסף לשחרית בשעה 8:30

מנחה – בזמנה (כרבע שעה לפני שקיעה)

ערבית 20:30

זמני התפילות בשבת

קבלת שבת – בזמנה

שחרית 8:30

התוועדות 11:30

מנחה  18:30

נשמח לשמוע מכם בכל עת!

צרו איתנו קשר!

רחוב אבני החושן 1 אשדוד

אולי יעניין אותך גם:

סגירת תפריט

נא מלא את פרטיך, וניצור איתך קשר בהקדם!